درباره ایمن میلان

اطلاعاتی برای آشنایی بیشتر با ما

ایمن میلان تبریز در سال 1374 فعالیت خود را با تولید کفش های اسپورتی زیره PVC آغاز کرد.

ایمن میلان در عرض یک سال با تولید روزانه 700 جفت کفش مردانه و پسرانه نام خود را در ردیف تولیدی های بزرگ شهر تبریز به ثبت رسانید و در سال 1378 یعنی بعد از چهار سال فعالیت در زمینه تولید کفش، اولین دستگاه PU را در تبریز راه اندازی و شروع به تولید کفش مردانه کلاسیک با زیره PU نمود و راه گشای گسترش و ترویج کفش ماشینی زیره PU در شمال غرب کشور گردیده و افتخار اولین تولید کننده کفش کلاسیک و کفش ایمنی با زیره PU را به خود اختصاص داده و از سال 1390 تولید کفش ایمنی با زیره TPU را آغاز و در زمانی کوتاه راهی طولانی را طی نمود.

این شرکت در سال 1391 افتخار بزرگ کارآفرین برتر استان آذربایجان شرقی را در کنار کارخانه های بزرگی مانند ماشین سازی تبریز و مس سونگون به افتخارات خود افزود و اکنون با داشتن استاندارد ملی ایران و ایزوهای 14001 سیستم مدیریت محیطی، ایزو 18001 مدیریت سلامت و امنیت کار، ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفی و سیستم مدیریت داخلی، در خدمت کارخانه های کشور است. اینک ایمن میلان تبریز با بهره گیری از دستگاه های پیش رفته و کادر فنی مجرب به یکی از بزرگ ترین قطب های تولید کفش ایمنی کشور تبدیل گردیده و هیچ فروشنده و مصرف کننده کفش ایمنی با نام آن غریبه نیست و نام ایمن میلان تبریز به بزرگی و افتخار بر بلندای صنعت کفش می درخشد.

پرسش و پاسخ ها

مواردی مانند برند، راحتی کفش، جنس رویه و زیره، و میزان استحکام پنجه کفش ایمنی می تواند برای تشخیص کفش ایمنی مناسب مد نظر شما باشد.

بله. برای کارخانه ها و کارگاه های صنعتی، فروش به صورت عمده انجام می شود.

برای سفارش هر یک از محصولات ایمن میلان می توانید فرم ثبت سفارش را در صفحه محصول تکمیل و یا از طریق فرم تماس، با ما در ارتباط باشید.

جنس رویه تمام محصولات ایمن میلان از چرم طبیعی گاوی و زیره کفش ها هم از PU هستند.